Hidrolik Valf Solenoid Valf 4WE6J61/CG24N9Z5L 4WE6E,4WE6G,4WE6D,4WE6Y Geri dönüş valfi
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BTPS/Rexroth
Model numarası: 4we6d62_eg24n99k4
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 5
Fiyat: Anlaşılabilir
Ambalaj bilgileri: Kutu/ahşap kutu
Teslim süresi: 5 İş Günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 1000/Hafta
En İyi Fiyatı Bulun
Ürün Ayrıntıları
Vurgulamak:
Malzeme:
Döküm, alüminyum alaşım
Tip:
Vanalar, hidrolik kontrol valfı, Rexroth
Uygulama:
mühendislik, madencilik
Basınç:
Yüksek basınç, orta basınç
Standart veya standart olmayan:
Standart
Güç:
Hidrolik, Hidrolik/Pnömatik
ortamın sıcaklığı:
Orta Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık
Malzeme:
Döküm, alüminyum alaşım
Tip:
Uygulama:
mühendislik, madencilik
Basınç:
Yüksek basınç, orta basınç
Standart
Güç:
Hidrolik, Hidrolik/Pnömatik
ortamın sıcaklığı:
Orta Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık
Ürün Tanımı
Rexroth hidrolik valfi
Hidrolik valf, basınçlı yağla çalıştırılan bir otomasyon bileşenidir.
Genellikle elektromanyetik basınç dağıtım valfi ile birlikte kullanılır.
Hidrolik Valf Solenoid Valf 4WE6J61/CG24N9Z5L 4WE6E,4WE6G,4WE6D,4WE6Y Geri dönüş valfi 0
Tip kodu
Biz 6
6X /
E
/
01 3 ana port 3
4 ana port 4
02 Yönsel valf Biz
03 Boyut 6 6
04 Semboller e. g. C, E, EA, EB, etc.; olası versiyon için, Simboller'e bakın
05 Bileşen serisi 60... 69 (60... 69: değişmeyen kurulum ve bağlantı boyutları) 6X
06 Bahar dönerken. Kod yok
İlkbahar dönmeden. O.
"Spring'ın geri dönüşü olmadan" OF
07 Yüksek güçlü solenoid, ıslak-pin, ayırılabilir bobine ile. E.
08 Doğrudan voltaj 24 V G24
Değişen voltaj 230 V, 50/60 Hz W230
AC voltajı 110 V veya 120 V, 50/60 Hz W110
W + voltaj
Doğrudan voltaj 205 V. G205
Nominal voltage 96 V at DC solenoid in case of operation with AC voltage mains (110 V - 50/60 Hz with an admissible voltage tolerance of +/- 10 %) G96.
Nominal voltage 205 V at DC solenoid with operation with AC voltage mains (AC voltaj ağları 230 V G205